UVR1H682MRD6
MFR.Part #
UVR1H682MRD6
JLCPCB Part #
C1579552
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 3.3A@120Hz 40mm 50V 6800uF ±20% 插件,D25xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS