UVR2G101MRD6
MFR.Part #
UVR2G101MRD6
JLCPCB Part #
C1499129
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 25mm 30mm 400V 530mA@120Hz ±20% 插件,D25xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS