UVR1V220MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1V220MDD1TA
JLCPCB Part #
C1590808
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 180mA@10kHz 2000hrs@85℃ 22uF 35V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS