LKG1J182MESACK
MFR.Part #
LKG1J182MESACK
JLCPCB Part #
C1607261
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 1800uF 2.9A@120Hz 25mm 40mm 63V ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS