UVR1A472MHD1TO
MFR.Part #
UVR1A472MHD1TO
JLCPCB Part #
C5112324
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8A@120Hz 10V 12.5mm 2000hrs@85℃ 27mm 4700uF 5mm ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS