LGJ2G680MELB15
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGJ2G680MELB15
JLCPCB Part #
C1583441
Package
Plugin,D30xL15mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 15mm 3000hrs@105℃ 30mm 400V 68uF ±20% 插件,D30xL15mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS