LASW6151MELB25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LASW6151MELB25
JLCPCB Part #
C1608344
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 25mm 30mm 420V 943mA@10kHz ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS