UPW0J472MHD
MFR.Part #
UPW0J472MHD
JLCPCB Part #
C1589822
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 16mm 22mΩ 25mm 4700uF 6.3V 7.5mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS