UVK2D220MPD
MFR.Part #
UVK2D220MPD
JLCPCB Part #
C5112235
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 150mA@120Hz 17.5mm 2000hrs@85℃ 200V 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS