UKT1H4R7MDD
MFR.Part #
UKT1H4R7MDD
JLCPCB Part #
C1580277
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 2mm 30mA@120Hz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS