LKG1K821MESZCK
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LKG1K821MESZCK
JLCPCB Part #
C1606011
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 2.45A@120Hz 22mm 40mm 80V 820uF ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS