UVK1E331MPD1TA
MFR.Part #
UVK1E331MPD1TA
JLCPCB Part #
C1584056
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 25V 330uF 390mA@120Hz 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS