UCS2E680MHD
MFR.Part #
UCS2E680MHD
JLCPCB Part #
C1599481
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 20mm 250V 650mA@120Hz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS