UHE1A221MED1TD
MFR.Part #
UHE1A221MED1TD
JLCPCB Part #
C1584204
Description
-40℃~+105℃ 10V 2.5mm 220uF 340mA@100kHz 4000hrs@105℃ 6.3mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS