LAR2E681MELZ50
MFR.Part #
LAR2E681MELZ50
JLCPCB Part #
C5745157
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 22mm 250V 50mm 680uF ±20% Plugin,D22xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS