UKL1C152KHD1TN
MFR.Part #
UKL1C152KHD1TN
JLCPCB Part #
C5111169
Package
Plugin,D16xL26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.15A@120Hz 1500uF 16V 16mm 2000hrs@85℃ 26.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS