UVR1C471MPD1TA
MFR.Part #
UVR1C471MPD1TA
JLCPCB Part #
C1668883
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16V 2000hrs@85℃ 440mA@120Hz 470uF 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS