UUJ2D680MNQ1ZD
MFR.Part #
UUJ2D680MNQ1ZD
JLCPCB Part #
C1604781
Package
SMD,D18xL22.5mm
Description
-40℃~+105℃ 18mm 200V 22.5mm 330mA@120Hz 5000hrs@105℃ 68uF ±20% SMD,D18xL22.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS