RNU1D391MDN1PX
MFR.Part #
RNU1D391MDN1PX
JLCPCB Part #
C1578885
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 11.5mm 14mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 20V 3.5mm 390uF 4.97A@100kHz 8mm Polymer ±20% 插件,D8xL11.5mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS