USF1E220MDD
MFR.Part #
USF1E220MDD
JLCPCB Part #
C1582448
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@100kHz 22uF 25V 2mm 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS