UUD1H680MNL1GS
MFR.Part #
UUD1H680MNL1GS
JLCPCB Part #
C445255
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 300mA@100kHz 340mΩ@100kHz 5000hrs@105℃ 50V 68uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS