LKG1C392MESACK
MFR.Part #
LKG1C392MESACK
JLCPCB Part #
C1644368
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 16V 2.35A@120Hz 25mm 35mm 3900uF ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS