LGG2W391MELB40
MFR.Part #
LGG2W391MELB40
JLCPCB Part #
C2830288
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 30mm 390uF 40mm 450V ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS