UPA0J103MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPA0J103MHD
JLCPCB Part #
C1602600
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
10000uF 16mm 31.5mm 6.3V ±20% 插件,D16xL31.5mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS