UUD1C680MCL1GS
MFR.Part #
UUD1C680MCL1GS
JLCPCB Part #
C2163139
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 115mA@120Hz 16V 2000hrs@105℃ 440mΩ 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS