UVY1H470MED
MFR.Part #
UVY1H470MED
JLCPCB Part #
C134233
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
1000hrs@105℃ 115mA@120Hz 11mm 2.5mm 47uF 50V 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS