UES1V221MHM
MFR.Part #
UES1V221MHM
JLCPCB Part #
C1584933
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 220uF 25mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS