LNC2W182MSEF
MFR.Part #
LNC2W182MSEF
JLCPCB Part #
C6218177
Package
Bolt,D51xL108mm
Description
-40℃~+85℃ 108mm 11.5A@120Hz 1800uF 22mm 450V 51mm ±20% Bolt,D51xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS