UZS0J470MCL1GB
MFR.Part #
UZS0J470MCL1GB
JLCPCB Part #
C2164171
Package
SMD,D5xL4.5mm
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 4.5mm 45mA@120Hz 47uF 5mm 6.3V ±20% SMD,D5xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS