UPS1V101MPD1TA
MFR.Part #
UPS1V101MPD1TA
JLCPCB Part #
C1584306
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 35V 410mA@100kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS