PCG0E221MCL1GS
MFR.Part #
PCG0E221MCL1GS
JLCPCB Part #
C2162498
Package
SMD,D5xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2000hrs@105℃ 220uF 30mΩ@100kHz 5mm 6mm Polymer ±20% SMD,D5xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS