UEP2A100MPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UEP2A100MPD1TD
JLCPCB Part #
C1952625
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 100V 100mA@10kHz 10uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS