UPS2A221MHD1TN
MFR.Part #
UPS2A221MHD1TN
JLCPCB Part #
C1589128
Package
Plugin,D16xL27mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 16mm 220uF 27mm 3000hrs@105℃ 445mA@120Hz 7.5mm ±20% Plugin,D16xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS