USF0J330MDD1TE
MFR.Part #
USF0J330MDD1TE
JLCPCB Part #
C1593495
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@100kHz 33uF 5mm 5mm 6.3V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS