UBX1H101MPL1TD
MFR.Part #
UBX1H101MPL1TD
JLCPCB Part #
C1589103
Package
Plugin
Description
-55℃~+150℃ 1000hrs@150℃ 100uF 10mm 190mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS