UAQ2D181MRD3
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UAQ2D181MRD3
JLCPCB Part #
C1603256
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 200V 22mm 495mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS