USF1V150MDD
MFR.Part #
USF1V150MDD
JLCPCB Part #
C1582420
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15uF 160mA@100kHz 2.5mm 35V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS