LGU2F221MELZ
MFR.Part #
LGU2F221MELZ
JLCPCB Part #
C6287215
Package
Plugin,D22xL42mm
Description
-25℃~+105℃ 1.04A@120Hz 10mm 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 315V 42mm ±20% Plugin,D22xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS