UPZ2E820MND9
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPZ2E820MND9
JLCPCB Part #
C1603712
Package
Plugin,D10xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 250V 40mm 5mm 82uF 854mA@10kHz ±20% 插件,D10xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS