UWT0J330MCR1GB
MFR.Part #
UWT0J330MCR1GB
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 33uF 45mA@10kHz 5.4mm 5mm 6.3V ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD