UKT1A331MPD1TD
MFR.Part #
UKT1A331MPD1TD
JLCPCB Part #
C1589553
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 240mA@120Hz 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS