RL80J471MDNASQ
MFR.Part #
RL80J471MDNASQ
JLCPCB Part #
C1578781
Description
-55℃~+105℃ 3.5mm 470uF 5.7A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3V 8mm 8mm 8mΩ@100kHz Polymer ±20% 插件,D8xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS