UPW2W2R2MPD
MFR.Part #
UPW2W2R2MPD
JLCPCB Part #
C1580070
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.2uF 20mm 450V 46.4mA@10kHz 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS