UVZ2F220MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ2F220MHD
JLCPCB Part #
C5112539
Package
Plugin,D12.5xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 115mA@120Hz 12.5mm 22mm 22uF 315V 5mm ±20% 插件,D12.5xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS