LNT2G103MSEJBN
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT2G103MSEJBN
JLCPCB Part #
C1618751
Package
Bolt,D90xL193mm
Description
-25℃~+105℃ 10000uF 193mm 31.8mm 32.9A@120Hz 400V 5000hrs@105℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL193mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS