UPW2E101MRD6
MFR.Part #
UPW2E101MRD6
JLCPCB Part #
C1498220
Package
Plugin,D20xL31mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 10mm 20mm 250V 31mm 340mA@120Hz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D20xL31mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS