UKW1V102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW1V102MHD
JLCPCB Part #
C250977
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1.1A@120Hz 1000uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 20mm 35V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS