UPW2A470MPD6TD
MFR.Part #
UPW2A470MPD6TD
JLCPCB Part #
C1650896
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 126mA@120Hz 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 370mΩ 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS