UCL1H101MNL1GS
MFR.Part #
UCL1H101MNL1GS
JLCPCB Part #
C2164285
Description
-55℃~+105℃ 100uF 180mΩ 2000hrs@105℃ 335mA@120Hz 50V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS