UPTW6271MRD
MFR.Part #
UPTW6271MRD
JLCPCB Part #
C1669068
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.92A@10kHz 12.5mm 25mm 270uF 420V 5000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS